Grafik Animasyon

Sanal ve Gerçek Arasındaki Muhteşem İlişki

Talep edilen ve kurguladığımız senaryo sonucunda, sanallık ve gerçeklik arasında, nesnelerin grafik animasyon yolu ile çeşitli teknikler kullanılarak, başlangıçta eskiz olarak çizilen tasarımların daha sonrasında bilgisayar ortamında oluşturulup, hareketlendirme ve seslendirme teknikleriyle, kullanım amaçlarına uygun grafik animasyonlara dönüştürülmesidir.

Toplantı

İhtiyaçlarınızı anlayabilmemiz adına, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz, online ve fiziki toplantılar gerçekleştiririz. Senaryo aşamasının altyapısını hazırlayacak bu toplantılar, tüm taleplerinizi karşılayacak etkili Grafik Animasyonlarınızın oluşturulmasını sağlayacaktır.

Senaryo

Toplantıda elde ettiğimiz bilgiler ve elde etmek istediğiniz, animasyon amacı ilkesini ön planda tutarak etkili bir senaryo üzerinde çalışırız. Tamamladığımız senaryo bilgisini, tarafınızla paylaşarak sonraki aşamaya geçeriz.

Çizim Aşaması

Özel tasarım çizimler mi? yoksa hazır çizimler mi? Talebiniz ve anlaşmamız doğrultusunda, senaryoda ihtiyaç duyduğumuz tüm karakter, iç alan ve dış alan çizimlerini eskiz ortamında tamamlayarak, bilgisayar ortamına aktarırız.

Hareketlendirme

Hazırlanan grafik tasarımlar, birer grafik animasyonlara dönüşmeden önce, senaryo doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz tüm hareket kabiliyetlerini kazandırırız.

Seslendirme

Hareketlendirme aşaması tamamlanmış çalışmalarımız için bir sonraki adım seslendirme aşamasıdır. Seslendirme aşamasında talep edilen diller doğrultusunda, seslendirme işlemleri uygularız. Seslendirme işlemlerini uygularken, talep edilen dilin, aksanına sahip profesyonel ses sanatçılarımız ile çalışırız.

Montaj ve Teslim

Tüm süreçleri tamamlanan grafik animasyonlar montaj aşamasına geçer. Montaj aşamasında karakterlerin hareket ve seslendirme kısımları için gerekli, ihtiyaçları karşılanır. Montaj aşaması tamamlanan, grafik animasyonlar, teslim edilmek üzere sahiplerine ulaştırılır. Bu aşamada talep edilen revize vb istekler, büyüklüğüne göre en kısa süre içerisinde tamamlanır.

Grafik Animasyon Örneği