Hakkımızda

ifeelcode

Şirketimize ismini veren Universitev (Dünyanın en büyük öğrenci topluluğu) projesinin 3 yıllık geliştirme faliyetleri boyunca edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi, ilgili üniversitelerin, ilgili mühendislik bölümü programlarında gelecek vaad eden öğrencilerin projemize katılmasıyla birlikte Universitev Yazılım Topluluğu oluştu.

3 yıldan beri devam eden arge sürecinin birlikte getirmiş olduğu ağır masraflarının karşılanabilmesi adına 3 Ocak 2020 tarihinde Universitev Bilgi Teknolojileri ve Pazarlama Anonim Şirketi'nin kurucuları tarafından web, eticaret, web sistemleri, seo, tasarım ve dijital reklam hizmetleri alanında, işletmeler ve bireyler için kullanımı kolay, özgün ve performanslı çözümler üretmek amacıyla Sakarya'nın Serdivan ilçesinde kurulmuştur.

Herkes için kullanımı kolay web sitesi yönetim panelleri üzerinde çalışmalarımızı tamamlayarak, yönetimi kolay güvenliği yüksek bir yönetim paneli sistem yarattık. v1.0.0 panelimizin tamamlanmasıyla birlikte Sakarya'nın Serdivan ilçesinde başlatmış olduğumuz reklam kampanyalarıyla birlikte ismimizi sakaryada duyurduk.

Henüz yeni kurulmuş olan bir şirket olmamıza rağmen 4 aylık bu süreçte 3 tanesi özel tasarım olmak üzere 35 web sitesi ve 3 web projesini müşterilerimize teslim ederek Batı Marmara bölgesi yazılım şirketleri arasına hızlı bir giriş yapmayı başardık.

Yine bu yılın Mayıs ayı içerisinde tamamen kendimizin üretmiş olduğu eticaret sistemlerimizi tamamlayarak 2 paket şeklinde müşterilerimize sunduk. Aynı ay içerisinde eticaret sistemimize yeni güncelleştirmeler getirerek piyasadaki büyük eticaret devi firmalarıyla baş edebilecek şekilde yeni özelliklerle donatarak başarıyla satışlarımıza başladık.

Bugün 4 aylık yeni bir şirket olan ifeelcode markasıyla birlikte çalışan bir tanesi yurtdışı olmak üzere toplamda 4 ajans bulunmaktadır. Satış ortaklarımıza ve ajanslarımıza en kaliteli hizmeti vermek için güncel teknolojiyi takip ederek ar-ge faliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

2021 yılı için belirlemiş olduğumuz hedeflerimiz; Batı Marmaranın en büyük yazılım şirketi olarak toplamda 1.000 ürün veya hizmet satışı gerçekleştirerek, 50 kişilik bir yazılım ekibi kurmaktır.

telefon
Serdivan, Sakarya, TR

Tan İş Merkezi No:1/101

mail
info@ifeelcode.com

Soru ve Görüşler İçin

konum
0264 502 34 05

Pzt-Cts 10:00 - 21:00