Satış Ortaklığı

IFC- Satış Ortaklığı

Satış ortaklığı programımız adil ve net bir kar modeli üzerine oluşturulmuş, yeni nesil yazılım marketing sistemidir. Türkiyenin ve dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun, yazılım yetenekleriniz olmasa bile, ürettiğimiz tüm ürünlerin pazarlamasını yaparak, yüksek gelirler elde edebilirsiniz. 3 aşamadan oluşan satış ortaklığı programına katılabilmeniz için ortak adaylarımızda bazı şartlar arıyoruz. İlgili şartları karşılayan ortak adaylarımızla birlikte çeşitli eğitimler gerçekleştirerek, ürün ve hizmetlerimiz hakkında geniş bilgilere sahip olmalarını sağlıyoruz. Eğitim süreçlerini tamamlayan ortak adaylarımız satışı gerçekleşen her bir ürün ve hizmetten, yüksek oranlı kar elde etmeye başlamaktadır. Partnerimizin aylık satış hacimlerine göre, ofis desteği, araç desteği ve çeşitli promosyon desteklerini dönem dönem sunmaktayız.

Partner'de Aradığımız Özellikler

Satış ortaklığı programımızda aradığımız ana özelliklerin en başında hızlı öğrenme, yönetim, pazarlama ve planlama gelmektedir. Güçlü bir ürün her ne kadar kendisini pazarlayacak özelliklerde olsada, bazen ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerce gözükmesi zaman alabilmektedir. Partner'in amacı güçlü özelliklerle donatılmış ürünlerimizi, potansiyel alıcılarıyla buluşturmaktır. Doğru bir pazarlama stratejisi ile her ürün, mutlak bir satışa dönüşecektir. Somut satışlara ulaşmak için reklamlarımız her zaman yanınızda olacak.

Web Sitelerinde Süreç Nasıl İşliyor?

Satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ile ilgili web sitesinde olması gereken yapıyı tarafımıza iletebilir ya da dilerseniz bu süreci içerik yöneticilerimiz sizin adınıza tamamlayabilir. Böylelikle satışı gerçekleşen ürün ile ilgili hiç bir şekilde bir mesai harcamanıza gerek kalmaz. Yazılım aşaması tamamlanan web siteleri, test ekibimizce güvenlik ve yazılım testi aşamalarından geçer. Test aşaması tamamlanan web siteleri firmaadi.ifeelcodev.com subdomainlerinde açık içerik ortamına taşınır. Bu aşamada içerik yöneticilerimiz sizden ya da firmadan aldıkları bilgilerle web sitesi için içerikleri doldurmaya başlarlar. İçerik aşaması tamamlandıktan sonra Front-end mühendislerimiz genel olarak sitenin son tasarımlarını tamamlarlar. Son aşaması tamamlanan web site çalışmaları önce partnerin sonra firmanın onayına sunulur. Onaylanan çalışmalar ifeelocode sunucularında yayına alınmadan önce Google Search Console kayıtları yapılır. Firmanın talebiyle e-posta hizmeti ifeelcode tarafından sağlanacak ise tek tek müşteriye ait tüm bilgisayarlara mail kurulumları yapılır.