IFC -Mail

IFC - Mail

İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz, yüksek depolama alanlı, güvenli ve hızlı e-posta hizmeti IFC - Mail !

marketing

İş Dünyanızdaki Mail Yardımcınız.

Hızlı, kararlı ve dinamik çalışma yapısı ile yaşadığınız olumsuz mail deneyimlerinden kurtulun!

image
SSL Sertifikası

Spam derdiniz olmasın! E-postalarınız hedefine güven içerisinde ulaşır.

image
Özel IP

Binlerce kullanıcımız için, binlerce IP seçeneği sunarız. Böylelikle e-posta kalite puanlarınızı siz belirlersiniz.

image
Anti Spam Koruması

İstenmeyen e-posta gönderimlerini %99 oranıyla durdururuz!

image
Senkronizasyon

CalDAV, CardDAV, ActiveSync gibi senkronizasyon protokollerini kullanarak tüm mobil ve masaüstü uygulamalarınızda adres defteri ve takvim kayıtlarınızı senkron halde tutabilirsiniz.

image
%100 Uyumluluk

Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla tam uyumludur. Otomatik hesap kurulumu destekler.

image
Yüksek Depolama Alanları

Depolama alanı planınıza göre 1.000.000'dan fazla ileti saklayın.

İndirilebilir İçerikler.

Tavsiye ettiğimiz kararlı e-posta ve uzak masaüstü destek programlarını bu alandan indirebilirsiniz.

image
Thunderbird

Mozilla Thunderbird, Mozilla Vakfı tarafından geliştirilen, farklı platformlarda çalışabilen, özgür ve açık kaynak kodlu bir e-posta uygulamasıdır.

Thunderbird İndir
image
Spike Mail

Spike, Windows, MacOS, iOS, Android ve web uygulaması olarak kullanıcıların e-postalarını varsayılan olarak gelen ek özelliklerle birlikte sohbet biçiminde görüntülemelerini sağlayan bir e-posta uygulamasıdır.

Spike İndir
image
Outlook 2016

Microsoft tarafından geliştirilen diğer sürümlere oranla daha kararlı çalışan e-posta uygulamasıdır.

Outlook 2016 İndir
image
Outlook 2007

Bir çok kullanıcı tarafından halen sevilen Microsoft tarafından geliştirilen ve artık güncellenmeyen e-posta uygulaması.

Outlook 2007 İndir
image
Teamviewer

TeamViewer uzaktan yönetim, masaüstü paylaşımı, çevrimiçi toplantı, web konferansı ve bilgisayarlar arası dosya transferi gibi özellikleri bulunan bir yazılımdır.

Teamviewer İndir
image
Anydesk

AnyDesk; Windows, Linux, MacOS, iOS ve Android işetim sistemine sahip cihazların uzaktan kontrol edilmesini sağlayan araçtır.

Anydesk İndir

Satış Uzmanlarımız İle İletişime Geçin.

İşletmeniz İçin Hangi E-posta Kotasının Uygun Olduğunu Uzmanlarımız İle Belirleyin.

IFC - Mail Hakkında Sık Sorulan Sorular

IFC - Mail kullanıcıların e-posta ihtiyaçlarını karşılamak adına ifeelcode tarafından sunulan bir e-posta servisidir. Mail kullanıcılarımız için sürekli sunucu kontrolleri, telefon ile destek, masaüstü desteği sağlayarak e-posta servisinin kararlı ve hızlı çalışmasını sağlarız.
IFC - Mail kullanıcılarına sürekli bir şekilde destek sunar. Sahip olduğu yüksek depolama imkanı sayesinde diğer e-posta servislerine oranla maliyeti düşüktür.
IFC - Mail hizmetinde kullanıcı kısıtlaması bulunmaz. Dilediğiniz kadar e-posta hesabı oluşturabilir ve mevcut kotalarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Mail servisimizin ücretlendirilme politikası servis için tanımlanan toplam e-posta kotasıdır. IFC - Mail kullanan kullanıcılar mevcut kota dağılımını, mevcut mail kullanıma göre bölüştürebilirler.
Evet mail servisimiz Outlook , Gmail ve Popüler tüm mail uygulamaları ile uyumlu çalışmaktadır. Kurulum için 0850 259 36 06 numarasından, destek@ifeelcode.com hesabından kurulum desteğinizi ücretsiz olarak alabilir ya da kurulum dökümanlarımızı blog kısmından inceleyebilirsiniz.
IFC - Mail servisini tek bir e-posta hesabı içinde kullanabilirsiniz.
Mail kullanıcılarımız için içerisinde bir çok ücretli modülü, ücretsiz olarak sunduğumuz bir C-panel vermekteyiz. Mevcut cpanel sadece mail hizmetini kullanmak üzere tanımlanmıştır. Mevcut C-panel ile spam filtrenizi, yedekleme ayarlarınızı ve kullanıcı ekleme, kullanıcı silme, mevcut kotaları değiştirme gibi işlemleri yapabilmektesiniz.