İşte İyi Hissettirecek Bir Çözüm

product
600₺ 350₺ Ay

Google Reklamları "Ads"

Google reklamlarınızın nasıl doğru bir şekilde yönetilmesi gerektiğini bilmiyorsanız bu çözüm sizin için.

Sepete Ekle
Üretici: ifeelcode
Etiket: Hizmet
Paylaş:
Google Reklam Yönetimi Özellikleri:

İşletmenizin google platformundaki tüm reklamlarının yönetimi 1(bir) ay boyunca google ads uzmanlarımız tarafından yönetilir.
En iyi sonuçlar için google ads uzmanlarımız işletmenizi anlamak için sizinle iletşime geçerek sonuçları iyileştirecektir.

Tüm özellikleriyle google reklam yönetimi

 • Google ads çözümünü satın aldıktan sonra panel üzerinden reklam faliyetlerine başlayabilmemiz için sizden istenen gerekli alanları doldurun.
 • Daha önceden bir oluşturmuş olduğunuz google ads kampayanız varsa ifeelcode için yönetici yetkisi vermeniz gerekmektedir.
 • Daha önceden bir ads kampanyası oluşturmadıysanız bu adımda sizden bir ads hesabı oluşturmanız istenir.
 • Hesap oluşturmak ile uğraşmak istemiyorsanız, ifeelcode bunu sizin yerine yapar ilgili hesap bilgilerini sizinle paylaşırız.
 • Gereklilikler tamamlandıktan sonra sizin belirleyeceğiniz reklam bütçeleriyle reklam kampanyalarınız ads uzmanlarımızın yönetimiyle oluşturulur.
 • Reklam kampanyalarınız için gerekli bütçeyi ifeelcode'a aktarabilir ya da ads hesabı üzerinden kendiniz ödeyebilirsiniz.
 • Oluşturulan reklamlarınızın istatistiklerine ads hesabından ya da ifeelcode üzerinden ulaşabilir reklamlarınızı yorumlayabilirsiniz.
 1. Mert Can Önar

  Çözümü satın aldıktan sonra işletmeme gelen telefon aramaları arttı.

 2. Salih Yar

  İlginiz için teşekkürler.

 3. Osman Can Ersev

  Çözümü satın alınca ücretin yarısını ödüyorsunuz bu çok memnun edici. Çözüm tamamlandıktan sonra panel üzerinden demoları size sunuluyor onay verirseniz teslim alıyorsunuz. Ellerinize sağlık.

Çözüme Yorum Bırakın
Çözüme Puan Verin: